Предмет: Математика,
автор: nastastamatova
Мама купила 3 кг карамельок по 32,4 грн за 1 кг та 2 кг шоколадних цукерок по 59,4 грн за 1 кг. Зайти середню ціну 1 кг купленого товару .
Очень срочно!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1)
3*32,4=97,2г.
2)
2*59,4=118,8г.
3)
97,2+118,8=216 г.
4)
3+2=5 кг всего.
5)
216:5=43,2 гривен -средняя цена 1 кг купленного товара.
Автор ответа:
1
Відповідь:
43,2
Покрокове пояснення:
3 кг карамельок - 32,4
2 кг шок. цук. -59,4
1. 3*32,4=97,2 - загальна ціна за 3 кг карамельок
2, 2*59,4= 118.8 загальна ціна за 2 кг шок. цук
3. 3+2= 5 вся вага придбаних солодощів
4. 97,2+118,8= 216 грн загальна сума за 5 кг солодкого
5. 219/5=43,2 (грн) середня ціна за 1 кг купленого товару
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: йшыгчгщащ
Предмет: Английский язык,
автор: lizasudnicyna1
Предмет: Английский язык,
автор: сэйлормун
Предмет: Информатика,
автор: fireway14
Предмет: Математика,
автор: meritaka