Предмет: Химия,
автор: viii7777
Який об'єм водню (н.У.) потрібний для відновлення міді з 80г сумiшi купрум (II) оксиду і міді, в якій масова частка міді становить 0,25? Обчисліть загальну масу міді, яка при цьому утвориться.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
48+20=68г меди
Объяснение:
m(Cu)=m(смеси)•w(Cu)=80•0.25=20г
w(CuO)=100%-w(Cu)=75%
m(CuO)=m(смеси)•w(CuO)=80•0.75=60г
60г. хг
CuO + H2 = Cu + H2O
80г/моль. 64г/моль
х=(60•64)/80=48г
n(CuO)=n(Cu)=n(H2)=0.75моль
V(H2)=n•Vm=0.75•22.4=16.8л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ЭмильАбдуллазаде
Предмет: Українська мова,
автор: юлія311
Предмет: Русский язык,
автор: гмлдь
Предмет: Математика,
автор: zkatya59