Предмет: Физика, автор: nikaleontevav2005

помогите с дз
1019Т1 2. Визначте силу, під дією якої тіло масою 50 кг рухається з прискоренням
0,42 м/с2.
1019Т3 2. Визначте масу футбольного м’яча, якщо після удару
він набув прискорення 500 м/с2, а сила удару рівна 420 Н.

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
3

1.Дано:

m=50 кг

α=0,42 м/с2

F-?

Розв'язання:

F=mα=50×0,42=21 Н

Відповідь:F=21 Н.

2.Дано:

α=500 м/с2

F=420 Н

m-?

Розв'язання:

F=mα => m=F/α=420/500=0,84 кг

Відповідь:m=0,84 кг.

Похожие вопросы