Предмет: Химия,
автор: rotarvladislav3
Терміново допоможіть будь ласка плизз плизз плизз. Визначити масу глауберової солі (Na2SO4*10H2O)?яку потрібно розчинити у 150г розчину натрій сульфату з масовою часткою солі 5% щоб отримати розчин з масовою часткою натрій сульфату 10%. Допоможіть будь ласка плизз будь-ласка плизз плизз плизз
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m(Na2SO4*10H2O)=22 грамма
Объяснение:
W(Na2SO4)(Na2SO4*10H2O)=142/322=0,44
m(Na2SO4)=150*0.05=7,5 грамм
Принимаешь глауберову соль за X, выражаешь новую массовую долю и решаешь уравнение
(X*0.44+7.5)/(150+X)=0.1
0.44X+7.5=15+0.1X
0.34X=7.5
X=22 грамма
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Gayane0987
Предмет: Русский язык,
автор: Wypywppw
Предмет: Русский язык,
автор: liker27
Предмет: Математика,
автор: Alasj
Предмет: Литература,
автор: Denis1930