Предмет: Физика, автор: kozaknika

Яка напруга на ділянці кола ,якщо електричне поле виконує роботу 20кДж при перенесенні по колу заряду 120 Кл?

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
1

Дано:

A=20 кДж=2×10^4 Дж

q=120 Кл

U-?

Решение:

A=Uq => U=A/q=2×10^4/120≈166,7 В

Ответ:U≈166,7 В.


kozaknika: Блін я нечайно нажала 3 зірочки, ти дуже доміг(допомогла) дякую
Похожие вопросы