Предмет: Физика,
автор: suhanmukola2019
Миттєве значення сили струму змінюється по закону i=6,5sin 314t. Визначити амплітудне і діюче значення сили струму, період і частоту струму.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
4,6 A
T = 0,02 c
50 Гц
Объяснение:
Дано:
Знайти:
--------------------------
Розв'язання:
рад / c
314 рад / c / 2 * 3,14
50 Гц
1 / 50 Гц = 0,02 c
6,5 A / √2 = 6,5 A / 1,41
4,6 A
Відповідь: .
4,6 A. T = 0,02 c.
50 Гц
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: adeka3
Предмет: Русский язык,
автор: itsmilanaz
Предмет: Английский язык,
автор: Лина2011
Предмет: Русский язык,
автор: nuris1986
Предмет: Українська мова,
автор: tarik98