Предмет: Физика,
автор: sashazilina0506
За допомогою рухомого блока піднімають вантаж масою 40 кг, а вільний кінець мотузки тягнуть із силою 250 Н. Визначте ККД рухомого блока (у відсотках). g=10 м/с2. У відповідь впишіть лише число (%).
Прошу Допомоги!
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m=40 кг
F=250 Н
g=10 м/с2
η-?
Решение:
η=Ап/Аз×100%
η=Ph/FL×100%
η=mgh/2Fh ×100%
η=mg/2F×100%=40×10/2×250 ×100%=80%
Ответ:80%.
Автор ответа:
1
η=mg/2F×100%=40×10/2×250 ×100%=80%
Ответ:η=80%
Ответ:η=80%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: flowerlev
Предмет: Русский язык,
автор: САМАЯСАМ
Предмет: Окружающий мир,
автор: ДашулькаАнисимова
Предмет: Русский язык,
автор: mullerkirovmr
Предмет: Русский язык,
автор: kikamila755