Предмет: Физика, автор: marinkapinhyk

3.На тіло масою 800г діє сила 50H. Визначити прискорення, що діє на тіло.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 62,5м/с²

Объяснение:

Дано:

m=800г=0,8кг

F=50Н

--------------------

а-?

F=ma

a=F/m=50/0,8=62,5м/с²

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: uglykidboy