Предмет: Физика,
автор: alinasmoliar3746
Яка густина сплаву з даного бруска об'ємом 100 сантиметрів кубічних і свинцевого бруска об'ємом
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
V1=100см3
V2=ты не написал, пусть будет 150см3
p1=7.28г/см3
p2=11.344г/см3
p-?
m1=p1v1=7.28*100=728г
m2=p2v2=11.344*150=1701.6
M сплава =m1+m2=2429.6
V сплава =v1+v2=250см3
P=m/v=2429.6/250=9.7г/см3
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Артём493
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: жози3
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: zns34