Предмет: Физика,
автор: lenasidor29013
Площа пластини слюдяного конденсатора 36 см2, товщина шару діелектрика 0,14 см. Обчислити електричну ємність, заряд та енергію зарядженого конденсатора, якщо на його пластини подано різницю потенціалів 300 В, а діелектрична проникність слюди дорівнює 7. (Відповідь: 160 пФ, 48 нКл, 7,2 мкДж)
Ответы
Автор ответа:
0
C=εε0S/d
C=7*8,85*10^-12/0,14*10^-2=160 * 10^-12
C=q/φ
q=Cφ
q=300*160*10^-12=48 (нКл)
W=Cφ^2/2
W=160 * 10^-12*300^2/2=7,2 (мкДж)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ася3211
Предмет: Русский язык,
автор: вероничкаСуПеР1
Предмет: Английский язык,
автор: aangelina001
Предмет: Математика,
автор: besssss1
Предмет: Химия,
автор: annakrechko04