Предмет: Українська мова, автор: ЛевицкаАлена001

Твір-опис процесу праці за власними спостереженнями

Ответы

Автор ответа: катарина2000
4

За швацькою машинкою. Перш ніж приступити до роботи за звичайною швацькою машиною, слід добре вивчити її конструкцію, зокрема окремих вузлів, послідовність роботи, а вже потім продовжити навчання. Читаючи інструкцію, зверніть увагу на розділ «Призначення машини», де чітко виписано всі її можливі функції, це знадобиться в практичному застосуванні. Починати навчання краще на «Чайці» — звичайній, без електричного приводу швацькій машині. Не треба поспішати — краще спробувати для вироблення навичок попрацювати на холостому ходу з піднятою лапкою.

Найперше слід оглянути робоче місце перед голкою, щоб там не було сторонніх предметів, далі слід переконатися, що голка на місці та встановлена так, як передбачено інструкцією.

Для початку роботи маховик слід повернути до себе і з допомогою або ручного обладнання, або педальної панелі стежити, щоб маховик весь час рухався в заданому режимі, інакше відбудеться заплутування ниток у човниковому пристрої.

Перш ніж почати шити, необхідно ввести голку в матеріал, притримуючи кінці ниток (верхньої і нижньої), потім плавно опустити лапку для притискання і зробити 2-3 повороти маховиком. Слід уважно дотримуватися вказівок, яким чином заправляються верхня нитка (котушка) і нижня нитка (човник), інакше машинка шити не буде. Коли вже лапка опущена і почалося шиття, то однією або двома руками притримуйте тканину, аби вона рівно заходила під стіжок. Треба бути уважним і не поспішати, бо якщо близько тримати руку від лапки, палець ненароком може потрапити під голку.

При будь-якому порушенні роботи машини слід негайно звернутися до інструкції, де описано не тільки правила роботи, а й можливі поломки, та як їх усунути. Добре, якщо поруч буде добрий і мудрий наставник, тоді ви швидко опануєте навички шиття.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: vladnewakk1
Засев однажды в шалаше, уютно устроившись, я был удивлен необычайным и еще не виданным мною зрелищем. Многочисленная стая лебедей, возвращавшихся с далекого юга на север, стала кружить над заливом. Я видел освещенные зарею розоватые распахнутые крылья, длинные вытянутые шеи, слушал их голоса. Лебеди долго и низко кружили над заливом, стали садиться в воду. Еще никогда не видел я такой чудесной, почти сказочной картины. Я сидел на маленьком островке, в своем тесном шалаше и, затаив дыхание, слушал и наблюдал. Изогнув длинные шеи, лебеди близко плавали вокруг островка. Разумеется, я забыл о ружье и любовался невиданным зрелищем, напоминавшим мне дивные пушкинские сказки. Не замечая меня, лебеди плавали, купались, переговаривались, и я мог близко наблюдать этих чудесных птиц. Потом по какому-то знаку, шумя крыльями, брызгая водою, лебеди вдруг стали подниматься и, собравшись в стаю, потянулись дальше на север.
НАЙДИТЕ ВСЕ НАРЕЧИЯ.Пожалуйста
Предмет: Математика, автор: angelinamolchanova20