Предмет: Физика, автор: wofunitt

Тілу масою 2 кг певна сила надає прискорення 0,8 м/с 2 . Якого прискорення
набуде тіло масою 3,2 кг під дією тієї ж сили?

Ответы

Автор ответа: mrbobik8
2

Дано:

m1=2 кг

α1=0,8 м/с^2=0,8 Н/кг

m2=3,2 кг

α2-?

Решение:

F=F1=F2;m1α1=m2α2;

F=m1α1=2×0,8=1,6 Н

F=m2α2 => α2=F/m2=1,6/3,2=0,5 Н/кг= 0,5 м/с^2

Ответ: α2=0,5 м/с^2.

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: тоська4
Предмет: Информатика, автор: guchi57