Предмет: Русский язык, автор: tanichka983korneva

Сочинение на тему:Случайный верный друг ​


Аноним: Написала ;)
Аноним: Я конечно не поэт, но что-то из этого вышло)
Аноним: мой ответ был 2 (((

Ответы

Автор ответа: yura27031966
1

Слово «дружба» – його головне призначення в тому, щоб об’єднувати, а не роз’єднувати людей. Дружба є незамінною і дуже важливою складовою нашого життя. А якою ж має бути справжня дружба? Це питання було актуальним у всі часи, і для кожного з нас існує своя відповідь на нього.

Слово «дружба» – його головне призначення в тому, щоб об’єднувати, а не роз’єднувати людей. Дружба є незамінною і дуже важливою складовою нашого життя. А якою ж має бути справжня дружба? Це питання було актуальним у всі часи, і для кожного з нас існує своя відповідь на нього.Друзі, близькі нам за духом люди, з’являються у нас з самого дитинства. Спочатку ми знаходимо тих, хто разом з нами зможе побудувати замок з піску і кольорових скелець, тих, з ким ми весело будимо штовхати м’ячик у дворі, тих, з ким ми вперше сядемо за шкільну парту. Вони назавжди залишаться в наших серцях. Через роки ми зустрічаємо друзів, згадуємо чудовий час, проведений разом, розглядаємо старі фотоальбоми, і як би повертаємося в минуле. Нехай навіть доля розкидає людей по різних містах, не можна забувати друзів! Дружба – це ниточка, що пов’язує час і простір, а вірний друг – це друге серце.

Дружба, на мій погляд, може бути тільки щирою. Основою для неї не можуть служити користь, жалість або страх. Між людьми завжди повинно бути взаєморозуміння і тільки в цьому випадку вони зможуть отримувати задоволення від спілкування, одночасно віддаючи частинку свого тепла. Друзі не зобов’язані виглядати як близнюки і мати однакові звички, головне – це цінувати один одного такими, які є, поважати чужі погляди, не нав’язувати свою думку. Іноді можна бачити, як одна людина відстоює свою позицію, другий лише підтакує. Це неправильно. Як казав Плутарх: «Я не потребую друга, який повторює кожен мій жест: це набагато краще проробляє моя тінь». Дружба – це територія рівних.

Другу ми можемо відкрити самий таємний секрет, довірити йому будь-яку таємницю. У важку хвилину друг завжди виявиться поруч, підтримає, підставить своє плече, допоможе порадою і ділом. На справжнього друга можна покластися в будь-якій ситуації. Мені щиро шкода одиноких людей, у яких немає друзів, адже їм немає з ким поділитися ні горем, ні щастям. Коли ти один, твоя радість не настільки велика, твоя печаль залишається нерозділеною. Тут доречно згадати вислів англійського філософа С. Кольриджа: «Справжній друг відрізняється вмілістю і уважністю найкращого лікаря, дбайливістю і пильністю найкращої няньки, ніжністю і терпінням найкращої матері». Дружба – це опора в житті, ніж вона міцніше, тим впевненіше почувається людина.

Не можна хотіти тільки отримувати, нічого не віддаючи натомість. Друг завжди повинен бути готовий прийти на допомогу, виручити в будь-якій ситуації. Друг пізнається в біді! Тому дружба – це ще й велика праця.

Зрозуміло, ніхто не зможе довго спілкуватися з неприємними йому людьми. Найчастіше та компанія, в яку потрапляє людина, змінює її. Народна мудрість говорить: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти». Так дружба – це взаємодія, доповнення один одного до цілого.

Нерідко у своєму житті я стикалася з людьми , які були готові дружити з ким завгодно, лише б дружити з кимось взагалі. Дружба не може народжуватися від безвиході. Як сказав Омар Хайям: «Я краще буду голодувати, ніж їсти що попало». На жаль, самотність призводить до пошуку фальшивих друзів, друзів – одноденок. Але чи можна назвати такі відносини справжньою дружбою?

Існує думка, що не буває жіночої дружби, а також дружби жінок і чоловіків. Всякий має право вважати по-своєму. Я думаю, що стать, вік, становище в суспільстві не можуть впливати на дружбу. Якщо у людей схожі інтереси, їм добре разом, то вони не допустять появи між ними заздрощів чи ревнощів. Дійсно, трапляється, що дружба між чоловіком і жінкою переростає в любов, але інший раз дружба буває набагато міцніше і ні чим не гірше.

Дружба потрібна нам не для того, щоб чимось заповнити час, а для того, щоб стверджувати в людині і, насамперед, у самому собі добро.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: SOWA11
Предмет: Литература, автор: Аноним