Предмет: Химия, автор: tanchoz

Який об'єм водню (н. у) виділиться, якщо 15,8 г натрію помістит в гліцерин масою 18,4 г?

Ответы

Автор ответа: vedeneeva8
0
з 2 моль гліцерину  утв 3 моль водню
кількість натрію 15,8/23=0,68 моль - в надлишку
кільк гліцерину 18,4/92= 0,2 моль
тому обєм водню=0,2*3/2*22,4 =6,72 л
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: natashabarletova0
Предмет: Алгебра, автор: kononalena048
Предмет: Алгебра, автор: dvornikovavioletta20