Предмет: ОБЖ, автор: NikiUwU

1.Наведи приклади екстремальних ситуацій. 2. Які чинники стресу впливають на людину в екстремальнiй ситуації? 3. Назви чинники виживання людини в екстремальній ситуації. Чому, на твою думку, страх вважають найсильнішим стресором у небезпеч ній ситуації? 5. Чому важливо мислити позитивно? 6. Наведи приклади виживання людей в екстремальних ситуаціях із книжок, фільмів, газет (на вибір). Які якості допомогли їм вижити?

Ответы

Автор ответа: softbread
3

Хтось відстав від групи в поході або під час екскурсії чи заблукав у лісі. Когось покусали бджоли. Хтось травмувався чи отруївся. А на когось напав зловмисник, чи він потрапив у дорожньо-транспортну пригоду. Ти знаєш, що під час стихійних лих — буревію, снігової лавини, повені, землетрусу — здоров’ю та життю людей загрожує небезпека. Ці та інші екстремальні ситуації можуть трапитися будь з ким і зашкодити здоров’ю. Не можна передбачити всі можливі ситуації та скласти план дій. Але в усіх таких ситуаціях для людини головне — зберегти здоров’я і вижити.

У небезпечних ситуаціях на людину діє багато чинників стресу — стресорів. Це, наприклад, страх, зневіра, самотність, голод і спрага.

Страх — найперше почуття, що повідомляє про небезпеку. Може початися з побоювання, переляку, а закінчитися жахом і панікою. Так буває, коли людина не знає, як упоратися з небезпекою. Наприклад, опинившися наодинці в лісі та злякавшись, не може оцінити ситуацію. Не розуміє, чи далеко перебуває від знайомих місць. Порушується спостережливість. Пеньок

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: География, автор: misscottt