Предмет: Физика,
автор: mynas
Деяку масу газу закрито в посудині при температурі 273°С і тиску 1,01· 107Па. Який буде тиск газу, якщо його ізохорно нагріти до 819°С?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Дано: p1= 1.01*10^7Па
t1= 273°C=> T1= 546.15 К
t2= 819°=>T2= 1092.15К
Ізохорний процес характеризується законом Шарля
pV/T =const
p1/T1=p2/T2
p1T2=p2T1
p2= (p1T2)/T1
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: асема2005
Предмет: Английский язык,
автор: Ainane1
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: pavlovitchnikoденис