Предмет: Физика, автор: karpenkoasia2

6. Визначити силу тертя, що виникає під час руху тіла масою 5 к по горизонтальній поверхні, якщо коефіцієнт тертя між тілом і поверхнею дорівнює 0,35. помогите пожалуйста ​

Ответы

Автор ответа: BohdanStepanchuk2008
11

Ответ: Fтер=17.5H

Объяснение:

Дано:

m=5kg         1) Fтер=μN=μmg=0.35*5kg*10H/kg=17.5H

μ=0.35

Fтер - ?


oleksandracinik7: СПАСИБО!!!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: влад1415