Предмет: Химия,
автор: irynkaa16
Обчислити масу водню, об'ємом 2,24 л . Скільки молекул містятиться в такому об'єму?
Ответы
Автор ответа:
0
n=V:Vm=2,24:22,4=0,1моль
m(H2)=0,1×2=0,2г
N(H2)=0,1×6,02×10²³=0,602×10²³молекул
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: лирияя
Предмет: Русский язык,
автор: русски8
Предмет: Русский язык,
автор: dami3
Предмет: Русский язык,
автор: kolpakovila64450
Предмет: Математика,
автор: GamerSchool