Предмет: Химия,
автор: tabakinaolga537
у крові масою 5,3 кг, що міститься в людському організмі, міститься 24•10²³ умовних молекул натрію хлориду (NaCl). обчислити масову частку натрію хлориду в крові
Ответы
Автор ответа:
1
1. знайдемо масу натрій хлориду:
m=N*M/Na
m(NaCl)=24•10²³•58,5/6,02•10²³=233г
2. знайдемо масову частку солі(речовини) в крові (в суміші):
W(реч)= m(реч)/m(суміші)
W(NaCl)=233/5300=0,044=4,4%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Амина8881
Предмет: Русский язык,
автор: кристина935
Предмет: Окружающий мир,
автор: anokhina69
Предмет: Физика,
автор: spironokvika