Предмет: Химия, автор: mouse6002

Який об'єм хлору необхідний для повного хлорування метану об'ємом 5 л?( задача)​

Ответы

Автор ответа: rti066u
0

Відповідь:5 л                 Х л

СH4        +      2Cl2    ->      CCl4    +     2H2

n=0.5моль            n=1 моль

Vm=22,4 л/моль  Vm=22,4 л/моль

V = 22,4 л              V = 44,8 л

5 л  СН4  -   Х л  Cl2

22,4 л  СН4 -  44,8 л Cl2

V(Cl2) = 5 * 44,8 / 22,4 = 10 л

Пояснення: потому что я так сказал!!!!!!!!

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Ильвира2102
Предмет: Русский язык, автор: mashat2005