Предмет: История, автор: Anitze

опишіть звичаї давніх спартанців щодо виховання воїнів з хлопчиків ​

Ответы

Автор ответа: liza83838383
1

Ответ:

На виховання дітей в Спарті, впливав військовий стиль життя поліса. Саме процес виховання вважався справою державного значення. Хлопчики повинні були стати відважними воїнами, а ось з дівчаток виховували відмінних матерів.

З 7-річного віку держава брала на себе зобов’язання по вихованню дітей. Вони жили в групах, вивчали читання і письмо, військове мистецтво, їх вчили виживати в складних умовах. Дівчата для міцного організму вправлялися в метанні списа і диска, бігу, боротьбі. А ось хлопчиків виховували суворіше: за непослух або лінь їх карали, вони ходили босоніж, взимку і влітку носили один одяг, постійно були напівголодні. Щодня підліткам давали бульйон меланас зі свинини, оцту, крові і солі. Смак страви був огидний, тому хлопчики наїдалися шляхом крадіжки їжі.

Таким чином, державне регулювання виховання спартанців було спрямоване на формування патріотизму, характеруЧого навчали спартанських хлопчиків?

На свято Артеміди хлопчиків били палицями в честь свята. Вони не повинні були кричати або плакати. Все переносилося мовчки. Так їх привчали терпіти біль, не боятися ран і крові. Багато з них при цьому вмирали. Ті, хто вижили, в 15 років потрапляли в групу ейренів. Де їх навчали стройовій ході, і володіти зброєю. Багато часу приділяли рукопашному бою. Юнаків навчали філософії коротких і ясних відповідей. У 20-річному віці вони закінчували навчання і надходили до війська. Також їм дозволялося одружуватися, проте відвідувати дружину заборонялося.

У 30 років чоловік ставав повноправним громадянином з правом одружитися і брати участь у політичному житті. Одружилися вони тільки по любові. У Спарті дітей народжених від іншого чоловіка, глава сімейства повинен був прийняти за своїх.

Автор ответа: darinadarinka15
1

Ответ:

Кожного хлопця, який народжувався у Спарті рада старійшин вирішувала чи жити цій дитині чи ні. Некрасивих і безсилих немовлят викидали у прірву.

до 12 років хлопці ходили без одежі. У 14 здавали іспит на витривалість.

після чого служили в армії до старості. Повнолітніми вони ставали в 30.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 222129
Предмет: Русский язык, автор: Kureianna
Предмет: Химия, автор: ochko42