Предмет: Физика, автор: GeraNative

Яка вага цукру, що міститься у мішку об'ємом 500дм ,якщо об'ємна густина цукру 1600 кг/м​

Ответы

Автор ответа: YuKo2000
13

Відповідь:

800кг

Пояснення:

500дм = 0,5м

m=p*V=0,5*1600=800


GeraNative: ТЫ ЛУЧШИЙ
ludmilatomenko6: Дякую за відповідь в мене контрольна робота дякую
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: SimonProYT
Предмет: Английский язык, автор: Ахрныэшаоаэоаша