Предмет: Физика,
автор: Daniklld
На скільки градусів нагріли 1 л води якщо при цьому витратили 210 кдж ? (У відповідь тільки число)
СРООООЧННОООООО
Ответы
Автор ответа:
1
Δt= Q/cm
m=ρv = > Δ t= Q/cρv
Δt=210000/4200*1000*0.001 = 50°C
Daniklld:
можешь еще сделать одно?
окей кидай
Чому дорівнює маса чавунної болванки, якщо при її охолодженні від 1115 °С до 15 °С виділилося 190,08 МДж теплоти? (У відповідь тільки число у кг)
m = Q/Δt, m = 190080000/540*(1115-15) = 320 кг
спасибо большое❤
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ЯдреевЯн
Предмет: Русский язык,
автор: макс1856
Предмет: Английский язык,
автор: vika090600
Предмет: Алгебра,
автор: 6565656566
Предмет: География,
автор: Pnka