Предмет: Химия,
автор: martyrwakeup
Зазнач об'єм вуглекислого газу, який утвориться при спалюванні гліцеролу, якщо витратилось 1582 л кисню.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1356 литра
Объяснение:
2C3H8O3 + 7O2 = 6CO2 + 8H2O
n(CO2)=6/7n(O2) => V(CO2)=6/7V(O2)
V(CO2)=1582*(6/7)=1356 литра
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: МашаVhhh
Предмет: Русский язык,
автор: yurayukhta
Предмет: Химия,
автор: ehotuk35
Предмет: Математика,
автор: kirakesh