Предмет: Математика, автор: vitalinagromova19

для приготування варення купили 9 кг цукру по 25 грн за кілограм и 7 кг абрикосов всю покупку заплатили 470 грн Яка ціна абрикосик​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
5

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25 * 9 = 225 грн заплатили за цукор

470 - 225 = 245 грн заплатили за абрикоси

245 : 7 = 35 грн ціна абрикос за 1 кг


vitalinagromova19: дякую
Автор ответа: rrrrrrrrrrrrrrrrrrr0
0

Ответ:

9кг цукру = 9×25=225грн

7кг абрикосів = 7Х

сума = 470

Складаємо рівняння

225+7Х=470

7Х=470-225=245

Х=245/7=35

Отже за 1 кг абрикосів заплатили 35 грн, а за 7 кг заплатили 7×35=245грн

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: РоманСргеевич