Предмет: Математика,
автор: vitalinagromova19
для приготування варення купили 9 кг цукру по 25 грн за кілограм и 7 кг абрикосов всю покупку заплатили 470 грн Яка ціна абрикосик
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Пошаговое объяснение:
25 * 9 = 225 грн заплатили за цукор
470 - 225 = 245 грн заплатили за абрикоси
245 : 7 = 35 грн ціна абрикос за 1 кг
vitalinagromova19:
дякую
Автор ответа:
0
Ответ:
9кг цукру = 9×25=225грн
7кг абрикосів = 7Х
сума = 470
Складаємо рівняння
225+7Х=470
7Х=470-225=245
Х=245/7=35
Отже за 1 кг абрикосів заплатили 35 грн, а за 7 кг заплатили 7×35=245грн
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ылвомп
Предмет: Русский язык,
автор: РоманСргеевич
Предмет: Английский язык,
автор: Danuskatut
Предмет: Математика,
автор: superishhenko