Предмет: Физика, автор: jenya6393p7knzi

Частота струму в мережі дорівнює 50 Гц. Індуктивність котушки дорівнює 12,7 мГн. Визначити індуктивний опір котушки.
Срочно!!! ​

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

≈4 Ом

Объяснение:

v=50 Гц     L=12.7*10⁻³ Гн    RL=?

===

RL=L*ω=L*2*π*v=12.7*10⁻³*2*3.14*50≈4 Ом

==================================

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: селена45