Предмет: Химия, автор: Kristinka258

ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!
Виведіть молекулярну формулу речовини що містить вуглець (92,3%) і водень (7,7%). 1 літр за нормальних умов має масу 1,16 г

Ответы

Автор ответа: dasshtrudel
3

Ответ:

C2H2

Объяснение:

M(CxHy)=1.16*22.4=26 г/моль

С - 92,3/12=7,691

H - 7.7/1=7.7

C/H - 7.691/7.7 = 1/1

C2H2

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ChelovekRaszum
Предмет: Геометрия, автор: railaminoff