Предмет: Физика,
автор: vova22849
Скільки електронів пройшло через поперечний переріз провідника за 10 секунд при силі струму 0,25 А? с дано
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,56*10¹⁹
Объяснение:
Дано:
t=10c
I=0,25А
-------------
N-?
q=It
N=q/e=It/e=0,25*10/(1,6*10⁻¹⁹)=1,56*10¹⁹
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: маруся32153
Предмет: Русский язык,
автор: mityasaz
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ровшан5
Предмет: Физика,
автор: dwadk