Предмет: Химия,
автор: walsinxxx
Зі складу в аптеку надійшов чистий гліцерол (густина 1,261 г/мл) об‘ємом 5 л. Обчисліть масу розчину з масовою часткою розчиненої речовини 46%, який можна приготувати з цього гліцеролу.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
13,706 кг
Объяснение:
m(C3H8O3)=5000*1.261=6305 грамм
m(Sol C3H8O3)=6305/0.46=13706,5 грамм - 13,706 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 193993
Предмет: Українська мова,
автор: lichak2011
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Ilzhas
Предмет: Другие предметы,
автор: tupitsa15