Предмет: География,
автор: Аноним
СРОЧНООООООО ХООООЧЧЧЧЧЧУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ СПААААААААААААААААААТЬ
Якою є відносна висота
гори, якщо на її вершині
атмосферний тиск
дорівнює 250 мм.рт.ст.,
а біля підніжжя-
760 мм.рт.ст.?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
5100м
Объяснение:
760-250=510
510*10= 5100
5100м
Объяснение:
760-250=510
510*10= 5100
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 228258
Предмет: Русский язык,
автор: Misha777azer
Предмет: Русский язык,
автор: liza778
Предмет: Информатика,
автор: ksenia593
Предмет: Информатика,
автор: vadim4ik2342525