Предмет: Физика, автор: pavluk290703

під дією вантажу масою 1 кг довжина пружини стала 50 см.Яка початкова довжина пружини як що під дією вантжу масою 2 кг її довжина стала 60 см​

Ответы

Автор ответа: ArthurFirst
5

Ответ:

L= 0.4м= 40 см

Объяснение:

m1=1кг

m2=2кг

l1=50см=0.5м

l2=60см=0.6м

______________/

L-?(L0)

{F1=m1 g=kx1

{x1 = l1 - L

{F2=m2 g=kx2

{x2= l2 - L

m1/m2=x1/x2

1/2= x1/x2

x2=2 x1

l2-L=2(l1 -L)

l2-L=2*l1 -2*L

L=2*l1-l2=0.4м


pavluk290703: спасибо большое!!))
Похожие вопросы