Предмет: Физика, автор: viktoriiapetryshevs


528*. Визначте масу бруска, на який під час
його рівномірного руху горизонталь-
ною поверхнею діє сила тертя 0,5 Н.
Коефіцієнт тертя між бруском та поверхнею дорівнює 0,25.

СРОЧНО!!!!!

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 0,2кг

Объяснение:

Дано:

F=0,5Н

μ=0,25

-------------

m-?

Fтр=mgμ

Отсюда m=Fтр/(gμ)=0,5/(10*0,25)=0,2кг


viktoriiapetryshevs: ДУЖЕЕЕ ДЯКУЮЮ!!!
Похожие вопросы