Предмет: Физика, автор: boys65225

Коливання точки відбувається за законом х = А соs(ωt+φ).В деякий
момент часу зміщення точки дорівнює 5 см, її швидкість 20 см/c і прискорення
-80 см/с 2 . Знайти амплітуду, циклічну частоту, період коливань і фазу в даний
момент часу.

Ответы

Автор ответа: ggactive
0

Ответ:

Ответ:

A = 7,07 см; ω = 4 рад/с; T = 1,57 с; (ωt+φ) = –π/4 рад


boys65225: а можно решение?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: VikaGamova