Предмет: Физика,
автор: Den4ik2287667
Сила струму, яркий тече в спіралях кип'ятильника, дорівнює 1.5A Визначте напругу на кінцях спіралі, якщо її опір становить 150 ОМ. Помогите пожалуйста!
Ответы
Автор ответа:
4
I=1.5 A
R=150 Ом
P-?
P=IU
за законом Ому U=IR⇒P=I²R=(1.5 A)²×150 Ом=337,5 Вт
Відповідь: 337,5 Вт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nastysha67
Предмет: Другие предметы,
автор: yanaaa2
Предмет: Другие предметы,
автор: merkushinavale
Предмет: Математика,
автор: alda77
Предмет: Математика,
автор: D1mong