Предмет: Химия, автор: popkaradmir

При спалюванні пентану утворився вуглекислий газ об’ємом 8,96л. Який
об’єм вихідної речовин прореагував?

Ответы

Автор ответа: dosvidaniazdravstvuj
0

Відповідь:

Дано:                                  СИ                                ₃₀₆ ₄ кДж

V(O₂)=96 л.               4NH₃ + 3O₂ = 2N₂ + 6H₂0 +6153,2 кДж - метод            

                                                                                                     крестика

Найти:                      Q = x = 306,4·4/3·22,4 = 25,5 кДж

m(O₂)= x гр

                                 Ответ: 25,5 кДж.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: miroslava0101