Предмет: Физика,
автор: maan1x
)Скільки електронів проходить через поперечний переріз провідника за 7хв, якщо сила струму в колі 500мА?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1,31*10²¹
Объяснение:
Дано:
t=7мин=420c
I=500мА=0,5А
--------------
N-?
q=It
N=q/e=It/e=0,5*420/(1,6*10⁻¹⁹)=1,31*10²¹
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: olefirenkov
Предмет: Русский язык,
автор: Kalash2013
Предмет: Русский язык,
автор: Алина111епоо
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: am3515756