Предмет: Математика,
автор: olga0130
мама купила на 28кг яблук,по 4грн за кілограм. 3кг яблук вона віддала сусідці. скільки кілограмів яблук залишилось у мами?
Ответы
Автор ответа:
0
1)28/4=79(кг)-купила
2)7-3=4(кг)-осталось
2)7-3=4(кг)-осталось
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: abas99379
Предмет: Математика,
автор: prenki2
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: вика12378