Предмет: Химия,
автор: ponchecksss
СРОЧНО!!
Маса амоніаку NH3 дорівнює 646 г. Обчисли, який об'єм займає цей газ за нормальних умов.
У відповіді запиши число, через кому, з точністю до десятих. Наприклад: 45,6.
Ответы
Автор ответа:
1
M(NH₃)=14+3=17
n=m/M
n=646/17 = 38 моль
V(NH₃) =n*Vm
V(NH₃) = 38 * 22,4 = 851,2 л
n=m/M
n=646/17 = 38 моль
V(NH₃) =n*Vm
V(NH₃) = 38 * 22,4 = 851,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sabinaramazanovа
Предмет: Русский язык,
автор: lidersevastopol
Предмет: Английский язык,
автор: ShioBars
Предмет: История,
автор: rtr7r
Предмет: Українська мова,
автор: kristina2239