Предмет: Физика, автор: girls1619

при силі струму 4 а на ділянці кола здійснення робота 10 Дж. Визначте напругу, якщо час виконання роботи 20 с ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
3

Ответ: 0,125В

Объяснение:

Дано:

I=4А

А=10Дж

t=20c

--------------

U-?

А=UIt

U=A/(It)=10/(4*20)=0,125В

Автор ответа: Аноним
4

Ответ:

ответ на фоо вхуъуппъцпхц

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: danilka5reshalka