Предмет: Українська література, автор: dasagoncaruk34

З чим було пов’язано хвилювання Павла під час перебування за театральною завісою? Яких видатних митців, майстрів театру згадує хлопець? Кого і чому у творі названо Станіславським, а кого — Немировичем-Данченком? Для чого хлопці вирішили створити театр у Васюківці? Як цю ідею Павла і Яви сприйняли школярі, мешканці села? Як здійснювався підбір акторів серед школярів? З чим було пов’язано те, що для інсценізації вирішили вибрати п’єсу М. Гоголя «Ревізор»? Як розподілялися ролі? Чому Ява і Павло не отримали головної ролі? Чим пояснити важливість ролей хлопців у п’єсі? У чому були труднощі у хлопців під час репетиції? Як же школярі готувалися до театральної вистави? Яку чутку розпустила баба Гарбузиха щодо авторства п’єси «Ревізор»? Чому Павло перед виступом намагався згадати будь-яку бабусину молитву? Як хлопці почували себе, виступаючи на сцені? Що ж то було за «Е», яке неодноразово повторював Павло на сцені? Яким чином Павло, а потім Ява втекли зі сцени? Про що думали хлопці, покинувши сцену? Що відчували хлопці, від чого вони страждали, думаючи про закінчення п’єси? Чим пояснити самокритику хлопців наприкінці розділу? Яким, на вашу думку, повинен бути актор? Від чого залежить повага, пошана аудиторії до нього?​

Ответы

Автор ответа: Olyun4ik
1

Відповідь:

З чим було пов’язано хвилювання Павла під час перебування за театральною завісою? з прем"єрою в учнівському театрі

Яких видатних митців, майстрів театру згадує хлопець? Павлуша згадує, що перед виступом хвилювалися ".. і Щепкін, і Станіславський, і Тарапунька, і Штепсель…"

Кого і чому у творі названо Станіславським, а кого — Немировичем-Данченком?  Павлушу названо Станіславським, а Яву - Немировичем-Данченко. Названо їх так тому, що саме вони запропонували створити театр.

Для чого хлопці вирішили створити театр у Васюківці? Ініціатива знову належала Яві, а ідея у нього завжди була одна - прославити Васюківку.

Як цю ідею Павла і Яви сприйняли школярі, мешканці села?  З захопленням.

Як здійснювався підбір акторів серед школярів? Цитата" Спершу записалася майже вся школа. Добре, що потім, як це завжди буває, дев'яносто процентів відсіялося"

З чим було пов’язано те, що для інсценізації вирішили вибрати п’єсу М. Гоголя «Ревізор»? Як сказала Галина Сидорівна: "По-перше, це не про любов. По-друге, за програмою, отже, це нам навіть дуже корисно. По-третє, це просто надзвичайно весела і хороша річ. І ролей багато, якраз усім вистачить".

Як розподілялися ролі? Ролі розподіляла вчителька і це добре, тому що Ява з Павлушею одразу очалисваритися за те, хто зіграє головні ролі.

Чому Ява і Павло не отримали головної ролі? Кожен зних вважав, що саме йому потрібно зіграти головну роль, а тому хлопці сварилися. Зате у п"єсі були дві ролі абсолютно однакові - Бобчинського і Добчинського. Саме ці ролі й дісталися хлопцям.

Чим пояснити важливість ролей хлопців у п’єсі? цитата: "Але ви не думайте — без Бобчинського і Добчинського нічого не було б. Все у п'єсі без них пішло б шкереберть. Не було б п'єси. І не грав би Кагарлицький Хлестакова. Бо це ж Бобчинський і Добчинський вигадали, що Хлестаков — ревізор"

У чому були труднощі у хлопців під час репетиції? Хлопці зрозуміли, що "..одне — говорити слова, які ти сам придумав, жартувати і "ламать дурочку" ..., і зовсім інше — говорити слова не свої, а які треба по п'єсі, тобто грати роль".

Як же школярі готувалися до театральної вистави? Старанно. Цитата: Робити декорації допомагав нам учитель креслення і малювання Анатолій Дмитрович, а костюми шила з фарбованої мішковини і марлі ціла бригада дівчат. З осені до самісінької весни готували ми п'єсу.

Яку чутку розпустила баба Гарбузиха щодо авторства п’єси «Ревізор»? Цитата: "А не дуже грамотна глухувата баба Гарбузиха розпустила серед своїх підстаркуватих подружок чутки, що автор п'єси "Ревізор" ніякий не Гоголь а кореспондент райгазети товариш Курочка, який приїздив колись у наше село, і написано все точно про нашого колишнього голову Припихатого..."

Чому Павло перед виступом намагався згадати будь-яку бабусину молитву? Тому що він дуже переживав і намагався заспокоїтися

Як хлопці почували себе, виступаючи на сцені? Спершу вони раділи, що все йде добре, але раптом обоє розгубилися і забули всі слова.  

Що ж то було за «Е», яке неодноразово повторював Павло на сцені?  Павло був впевнений, що у нього є такі слова по тексту, але всі інші забув. Цитата: "... я добре знаю, що повинен зараз сказати "Е". Але далі… Ніби враз хтось у вухо мені — ххху! — і все з голови моєї через друге вухо — фіть! — і голова моя стала порожня-порожнісінька, як дірка".

Яким чином Павло, а потім Ява втекли зі сцени? Цитата: "Більше витримати я не можу. Я рвонувся з місця і, збивши по дорозі якусь декорацію, кинувся геть зі сцени…у верболозі, над річкою, я впав на траву і качався, і стогнав, і землю гриз від ганьби, від сорому, від горя. А коли через кілька хвилин перший приступ відчаю минув, я побачив, що поряд зі мною качається, стогне і землю гризе мій друг Ява — Бобчинський".

Про що думали хлопці, покинувши сцену? Сором і розпач "Ми не тільки провалилися самі, знеславили себе на все сели. Ми провалили весь "Ревізор" Гоголя".

Що відчували хлопці, від чого вони страждали, думаючи про закінчення п’єси?  Хлопцям було соромно. Вони розуміли, що не тільки самі опозорилися, та ще й підвели інших акторів, тому що саме після новини їхніх героїв про приїзд ревізора починається кавардак.

Чим пояснити самокритику хлопців наприкінці розділу? Хлопці зрозуміли наскільки серйозною може бути навіть невеличка роль, а коли вони її не виконали, то може зірватися весь спектакль, а тому вони підвели всіх своїх друзів.

Яким, на вашу думку, повинен бути актор? Актор повинен бути в першу чергу талановитим, з харизмою, а ще обов"язково відповідальним, організованим, інколи кмітливим, щоб вміти швидко зорієнтуватися і зробити непомітною помилку свого напарника, а ще вболівати за спільну справу, а не "тягнути ковдру" лише на себе.

Від чого залежить повага, пошана аудиторії до нього?​ Мені здається, що пошана аудиторії залежить від того наскільки сам актор поважає і  любить свого глядача.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Allex76
Предмет: Английский язык, автор: SmailBrain
Предмет: Информатика, автор: ev4