Предмет: Физика, автор: miliardermilionovich

Маса мотоцикла 280 кг яка його вага

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 2,8кН

Объяснение:

Дано:

m=280кг            Р=mg=280*10=2800Н=2,8кН

g=10Н/кг

--------------

Р-?

Похожие вопросы