Предмет: Физика, автор: plytavitalij

6. На український літак Ан-225 діє сила тяжіння 6,4 МН. Визначте масу літака. Відповідь подайте в тоннах. ПЖ БИСТРОО​

Ответы

Автор ответа: NatikTs
11

Відповідь:

Маса українського літака  Ан-225 дорівнює 640 т.

Пояснення:

  1. Сила,яка діє на літак, прямо пропорційна масі літака та прискоренню сили тяжіння. Щоб знайти числове значення діючої на тіло сили F (в СІ вимірюється в Ньютонах), потрібно масу m (в СІ вимірюється в кілограмах) помножити на прискорення сили тяжіння g в (СІ вимірюється в метрах на квадратні секунди і є величиною сталою, наближене значення якої 10 м/с²):

              F=mg

    2. З даної формули виразимо залежність маси тіла через діючу на нього силу та прискорення вільного тяжіння і отримаємо:

             m=\frac{F}{g}

    3. Переведемо значення сили літака 6,4 МН згідно СІ в Ньютони:

           6,4 МН=6400000Н

    4. Знайдемо масу літака, користуючись формулою із пункту 2:  

          m=\frac{F}{g}=\frac{6400000}{10} =640000

    5. Отримане значення маси літака переведемо з кілограмів в тони:

    640000кг = 640т

Відповідь: 640т.

Похожие вопросы