Предмет: Физика, автор: rytp3483rytp

Визначте за графіком кофіцієнт жорсткості пружини

Приложения:

Ответы

Автор ответа: lozromanik
2

Відповідь:

 20H/m

Пояснення:

За законом Гука:

F=-kx, де F - сила пружності, k - коефіцієнт жорсткості, x - довжина розтягнення.

Щоби знайти k, нам достатньо поділити F на x.(мінус ігноруємо, оскільки він показує напрямок дії сили, а не саме значення)

Візьмемо з графіку значення x та F першої точки:

x=0.1м, F=2H,

отже, k = 2/0.1 = 20 Ньютонів на метр

Автор ответа: tiskovatatana19
0

..k = 2/0.1 = 20H............

Похожие вопросы