Предмет: Химия, автор: polinkaprotasova

яка маса кисню вступила в реакцію з воднем масою 0,4г, якщо утворилася вода масовою 3,6 г?
будь ласка скажіть срочно ​

Ответы

Автор ответа: vladafomenko960
2

Ответ:

Відомо: m(Н2)=0,4 г;  m(Н2О)=3,6  г.  Знайти: m(О2)-?

Розв'язування:

2H2+O2=2H2O

За законом збереження маси речовини, маса речовини до реакції дорівнює масі речовини після реакції. Звідси, маса кисню дорівнює: 3,6 г - 0,4 г =3,2 г.

Відповідь:  m( О2)=3,2 г.


polinkaprotasova: дуже дякую дужееее
vladafomenko960: нема за що
Похожие вопросы