Предмет: Химия, автор: alisslyssa4

Яка кількість речовини і число молекул кисню міститься в посудині об'ємом 12 л (н. у.)? Обчисліть масу цієї кількості кисню

Ответы

Автор ответа: drakon4ik1503
0

Ответ:

Объяснение:

n=20:22,4≈0,9моль

N=0,9×6×10²³=5,418×10²³

m=0,9×28=25,2г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Sasha66611
Предмет: Литература, автор: filik80