Предмет: Физика, автор: elena7113

Коли до пружини підвісили тягарець масою 200 г, довжина пружини збільшилася від 5 до 11 см. Визначте жорсткість пружини?​

Ответы

Автор ответа: LisV
0

Дано

L0= 5 | ∆L=L1-L0= 11-5 = 6

L1= 11. | F=mg(сила тяжіння це стала)

m= 200g =0.2kg | F=0.2*10= 20

————————— k= F/∆L= 20/6=3.3

знайти k

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: rabika2
Предмет: История, автор: kristinavolnova63820