Предмет: Физика,
автор: stage56
лижник що рухається зі швидкістю 1м/с, починае спускатися з гори. Визначите довжину спуску, якщо лижник пройхав його за 10с. Вважайте, що прискорення лижника було незминым и доривнювало 0..5 м/с2
Ответы
Автор ответа:
30
Ответ: 35м
Объяснение:
Дано:
Vo=1м/с
t=10c
a=0,5м/с²
-----------------
S-?
S=Vot+at²/2=1*10+0,5*10²/2=35м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 1234567890579
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: танякосмосвека
Предмет: Русский язык,
автор: Dashustik2006
Предмет: Музыка,
автор: popuguy2006