Предмет: Химия,
автор: wdfp144
Розрахувати наважку для приготування розчину KMnO4 об'ємом 50 мл з концентрацією 0.001 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,0079 грамм 7,9 мг
Объяснение:
Cm=0.001 моль/литр M(KMnO4)=158 г/моль
M(KMnO4)=0.05*0.001*158=0,0079 грамм
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Хазамала
Предмет: Русский язык,
автор: пожалуйстп
Предмет: Окружающий мир,
автор: varwaramslishe
Предмет: Математика,
автор: НеБот01
Предмет: Литература,
автор: taniacatt