Предмет: Химия, автор: kittyssss

Обчисліть масу солі , що утвориться при взаємодії купрум(ІІ) оксиду масою 20 г з хлоридною кислотою.
ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ

Ответы

Автор ответа: lidiaalekseevnamakar
0

Ответ:

CuO+2HC(0,5)l-->CuCl2(0,25)+H2

n(HCl)=20:36≈0,5моль

m(CuCl2)=0,25×134=33,5грамм

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: kamarov04