Предмет: Химия,
автор: LeviLoveAckermanLove
У разі взаємодії сірки масою 16г із залізом утворився ферум (||) сульфід FeS масою 44г. Складіть рівняння цієї реакції та обчисліть масу заліза, що витратилась у результаті взаємодії.
_____
Помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
n(S) = m\M= 16 г\32 г\моль = 0,5 моль
M(FeS) = 56+32 = 88г\моль
n(FeS) = 44г \ 88 г\моль = 0,5 моль
х моль 0,5 моль
Fe + S = FeS
1 моль 1 моль
х = 1 ∙ 0,5\1= 0,5 моль
M(Fe) = n·M = 0,5 моль · 56 г\моль = 28 г
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: ФСИРА
Предмет: Русский язык,
автор: ffhxdhg
Предмет: Английский язык,
автор: alisheenka
Предмет: Окружающий мир,
автор: dsalvnikov2003
Предмет: Литература,
автор: AlexTesla